نزدیک گرانادا سویا گرانادا لالیگا اسپانیا

نزدیک: گرانادا سویا گرانادا لالیگا اسپانیا

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سخنان روحانی شجاعانه و عالمانه است / داریوش ارجمند

من در جریان بررسی هایی که داشتم گزینه اصلح را در دکتر روحانی پیدا کردم، در چنین شرایطی با توجه به نظر هایی که ایشان دارد نتیجه انتخابات نیز نمی تواند مسیری که ش

سخنان روحانی شجاعانه و عالمانه است / داریوش ارجمند

داریوش ارجمند: سخنان روحانی شجاعانه و عالمانه است

عبارات مهم : دکتر روحانی

من در جریان بررسی هایی که داشتم گزینه اصلح را در دکتر روحانی پیدا کردم، در چنین شرایطی با توجه به نظر هایی که ایشان دارد نتیجه انتخابات نیز نمی تواند مسیری که شروع شده است را متوقف کند لیکن هنگامی که انسان به صحت و درستی راه خود باور داشته باشد شکستی در مسیرش به وجود نمی آید.

به گزارش عصر کشور عزیزمان ایران ؛یک هنرمند عرصه سینما اعتقاد هست، دکتر روحانی در جریان مناظره های انتخاباتی در برابر انتقادهای مطرح شده است با حجب و حیا برخورد کرد و نشان داد احترام لباسی که بر تن دارد را درک می کند.

سخنان روحانی شجاعانه و عالمانه است / داریوش ارجمند

داریوش ارجمند در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی اصولگرایان معتدل با بیان این مطلب اظهار کرد: من هیچ گاه سیاسی نبوده و نیستم ولی ما همه وظیفه داریم که در عرصه های ملی و میهنی حضور داشته باشیم و در این زمینه گزینه اصلح را گزینش کنیم، متاسفانه مناظره های ما تاکنون طوری بوده که پیش از آنکه به پرسشها انتخاباتی بپردازد به محلی جهت نقد دوران گذشته تبدیل شده است است.

وی ادامه داد: نامزدهای انتخاباتی بهتر بود به جای آنکه صرفا به نقد عملکرد دوران گذشته بپردازند از برنامه های خود و طرح هایی که جهت آینده کشور دارند رونمایی کند. جهت نقد گذشته می توان جلسه هایی برگزار کرد که تمام پرسشها مدیریتی در آن لحاظ شود ولی تبلیغات ریاست جمهوری جای جهت عرضه برنامه ها و طرح های آینده است.

من در جریان بررسی هایی که داشتم گزینه اصلح را در دکتر روحانی پیدا کردم، در چنین شرایطی با توجه به نظر هایی که ایشان دارد نتیجه انتخابات نیز نمی تواند مسیری که ش

این هنرمند با بیان اینکه شعارها و سخنان دکتر روحانی شجاعانه و عاقلانه هست، توضیح داد: دو شعار عقل گرایی و عمل و البته جمله «به عقب بر نمی گردیم» نشان دهنده آن است که ایشان شرایط جامعه را به خوبی درک کرده و در جهت اهداف الهی قدم برمی دارد لیکن در مشیت انسان حرکت به سمت کمال قرار داده شده است و در ذات فرهنگی، ملی و دینی ما نیز توجه همزمان به عقل گرایی و عمل گرایی اهمیت بالایی داشته است.

ارجمند خاطرنشان کرد: من در جریان بررسی هایی که داشتم گزینه اصلح را در دکتر روحانی پیدا کردم، در چنین شرایطی با توجه به نظر هایی که ایشان دارد نتیجه انتخابات نیز نمی تواند مسیری که شروع شده است را متوقف کند لیکن هنگامی که انسان به صحت و درستی راه خود باور داشته باشد شکستی در مسیرش به وجود نمی آید.

واژه های کلیدی: دکتر روحانی | داریوش ارجمند | نامزدهای انتخاباتی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs