نزدیک گرانادا سویا گرانادا لالیگا اسپانیا

نزدیک: گرانادا سویا گرانادا لالیگا اسپانیا

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری کشته شدن هملت به دست مکبث بر صحنه تئاتر

نمایش «هنگامه‌ای که هملت به دست جادوگران مکبث کشته شد» به کارگردانی مسعود طیبی به صحنه می رود.

کشته شدن هملت به دست مکبث بر صحنه تئاتر

کشته شدن هملت به دست مکبث بر صحنه تئاتر

عبارات مهم : تئاتر

نمایش «هنگامه ای که هملت به دست جادوگران مکبث کشته شد» به کارگردانی مسعود طیبی به صحنه می رود.

به گزارش مهر، نمایش «هنگامه ای که هملت به دست جادوگران مکبث کشته شد» به نویسندگی و کارگردانی مسعود طیبی از ۱۵ شهریورماه در سالن انتظامی منزل بازیگران و صورت های معروف به صحنه می رود. این اثر که برگرفته از ۲ نمایشنامه «هملت» و «مکبث» هست، از ساختار تلفیقی با تاکید بر فضا، تابلوسازی، اقتصاد حرکت در طراحی و نگاه روانشناختی به تضاد شخصیتی در انسان برخوردار است.

کشته شدن هملت به دست مکبث بر صحنه تئاتر

روشنک رضایی مهر، شهرزاد صانع، ماریه ماشااللهی، علیرضا قیدری، ایمان میرهاشمی بازیگران این نمایش اند همچنین امیرحسین شفیعی تهیه کننده، هاله بهبودی دستیار کارگردان، بتسابه نعیمایی طرح لباس و گریم، مسعود طیبی طراح صحنه و موسیقی، شهاب مهربان طراح نور، سهیل عباسی طراح حرکت، آریاز ذوالفقاری هماهنگی و برنامه ریزی، محمدرضا قیدری عکاس، مهرانگیز قهرمانی مشاور رسانه ای، ازاده شفیعی روابط عمومی، سمیه طیبی(کانون تبلیغاتی چکامه ماندگار) تبلیغات مجازی دیگر عوامل اجرایی این اثرند.

نمایش «هنگامه ای که هملت به دست جادوگران مکبث کشته شد» به کارگردانی مسعود طیبی ۱۵ شهریورماه تا ۴ مهرماه ساعت ۲۱ در تماشاخانه انتظامی منزل بازیگران و صورت های معروف کشور عزیزمان ایران واقع در خیابان طالقانی، خیابان وقت (موسوی) شمالی، ضلع جنوبی پارک بازیگران و صورت های معروف (باغ هنر) به صحنه می رود.

نمایش «هنگامه‌ای که هملت به دست جادوگران مکبث کشته شد» به کارگردانی مسعود طیبی به صحنه می رود.

واژه های کلیدی: تئاتر | نمایش | خیابان | بازیگران | جادوگران | کارگردانی | نمایشنامه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs