نزدیک گرانادا سویا گرانادا لالیگا اسپانیا

نزدیک: گرانادا سویا گرانادا لالیگا اسپانیا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تیم دوم استقلال در سوپرجام؟

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلالی ها هنوز تمرینات خود جهت فصل بعد را شروع نکرده اند و به نظر می رسد برنامه ای جهت شروع تمرینات به سرعت ندارند. با توجه به اینکه نزدیک

تیم دوم استقلال در سوپرجام؟

تیم دوم استقلال در سوپرجام؟

عبارات مهم : برنامه

سرمربی استقلال تمایلی به شرکت در دیدار سوپرجام ندارد.

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلالی ها هنوز تمرینات خود جهت فصل بعد را شروع نکرده اند و به نظر می رسد برنامه ای جهت شروع تمرینات به سرعت ندارند. با توجه به اینکه نزدیکترین مسابقه بعد از آخر جام جهانی دیدار استقلال و پرسپولیس در قالب سوپرجام باشگاههای کشور است گفته می شود وینفرد شفر برنامه ای جهت شرکت در این مسابقه ندارد. سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال دراین باره می گوید: شفر اعتقاد دارد هر دو تیم در مراحل بالای آسیا هستند و باید کاری کنیم که تیم ها در آ نجا آسیبی نبینند و برگزاری این بازی می تواند کار این دو تیم را سخت کند.

رییس کمیته مسابقه های لیگ برتر ولی راجع به این اظهارنظر شفر با بیان اینکه این اتفاق ممکن نیست گفت: «اگر کلوب استقلال یا هر کدام از طرفین این بازی در سوپرجام شرکت نکنند باید جریمه کل مسابقه و ارقام عواید بازی و همچنین ضرر و زیان تیم حریف را هم پرداخت کنند و با آنها برخورد قانونی هم صورت خواهد گرفت.»

تیم دوم استقلال در سوپرجام؟

مدیرعامل استقلال ولی از ادامه مکاتبات با شرکت لیگ راجع به لغو این بازی خبر داد و اعلام کرد در صورتی که مجبور به حضور در این دیدار شوند با تیم دوم خود به میدان خواهند رفت.

واژه های کلیدی: برنامه | مسابقه | استقلال | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs