نزدیک گرانادا سویا گرانادا لالیگا اسپانیا

نزدیک: گرانادا سویا گرانادا لالیگا اسپانیا

بی‌توجهی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به محیط زیست منجر به شدت یافتن چالش‌های محیط زیستی شده است است

رئیس شرکت حفاظت محیط زیست ضمن انتقاد از بی‌توجهی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به رویکردهای محیط زیستی و عنوان مهم ارزیابی محیط زیستی پروژه‌های عمرا..

ادامه مطلب

کدام وزرا با دولت روحانی خداحافظی خواهند کرد؟

مولاوردی معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور اعلام کرد احتمال معرفی 3 وزیر زن در کابینه دوازدهم وجود دارد.  کدام وزرا با دولت روحان..

ادامه مطلب

ما به نحوه بي‌رحمانه‌اي پير مي‌شويم

بعد از نمایش فیلم «برادرم خسرو» در جشنواره فیلم فجر، تصویر العمل ها نسبت به این فیلم متفاوت بود؛ هرچند که زیاد منتقدان فیلم را پسندیدند؛ ولی بعضی ها هم ..

ادامه مطلب

واکنش مرکل به انتقادهای ترامپ از رشد اقتصاد آلمان

صدراعظم آلمان انتقادهای دونالد ترامپ از کشورش درخصوص مازاد تجاری‌اش را رد کرده و نسبت به آن تصویر العمل نشان داد. واکنش مرکل به انتقادهای..

ادامه مطلب

ناطق نوری از ریاست بازرسی دفتر رهبری استعفا کرد

یک منبع آگاه خبر استعفای حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری را از ریاست بازرسی دفتر رهبر معظم انقلاب تایید کرد و گفت که هنوز راجع به پذیرش این درخو..

ادامه مطلب

پرداخت حقوق بازنشستگان با ارقام تازه تا 27 اردیبهشت/ پرداخت معوقات در خردادماه ، تامین اجتماعی

.مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی شرکت تأمین اجتماعی از واریز شدن زیاد کردن حقوق بازنشستگان این شرکت خبر داد و گفت: بازنشستگان تأمین اجتماعی حقوق ار..

ادامه مطلب

سخنان روحانی شجاعانه و عالمانه است / داریوش ارجمند

من در جریان بررسی هایی که داشتم گزینه اصلح را در دکتر روحانی پیدا کردم، در چنین شرایطی با توجه به نظر هایی که ایشان دارد نتیجه انتخابات نیز نمی تواند مسیری..

ادامه مطلب

مرگ کودک 9 ساله در تیراندازی مراسم ازدواج

مردی که در مراسم خوش حالی عروسی روستای نظرآقای دشتستان باعث فوت کودک ۹ ساله و مصدومیت سه نفر دیگر شده است بود، دستگیر شد.  مرگ کودک 9 ساله در..

ادامه مطلب

گزارش نظارتی روی میز وزیر ، خرید و فروش اوراق دولتی در کوچه‌وبازار

مدیرعامل فرابورس با هشدار نسبت به خرید و فروش خارج از سیستم اوراق همکاری سررسید شده است دولتهای گذشته و شکل‌گیری پدیده غیرمجاز دیگری در بازار پول و سرم..

ادامه مطلب

بعضی به دیپلماسی آلرژی دارند/ هواپیماهای کاغذی روی زمین هستند ، ظریف

وزیر امور خارجه کشورمان با تاکید بر حضور همه مردم در پای صندوق های رای از تمامی سلایق گفت: نوع گزینش مردم مشخص می کند کشور در چهار سال آینده در چه مسیری ..

ادامه مطلب