نزدیک گرانادا سویا گرانادا لالیگا اسپانیا

نزدیک: گرانادا سویا گرانادا لالیگا اسپانیا

فیفا، فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران را ۱۰ هزار فرانک جریمه کرد

فیفا، فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران را ۱۰ هزار فرانک سوییس جریمه کرد. این جریمه جهت اتفاقات دیدار برابر ازبکستان علیه فوتبال کشور عزیزمان ایران اعما..

ادامه مطلب

وزارت نفت امروز، نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران را بعد می‌گیرد

عضو کمیته انتقال کلوب نفت می‌گوید به احتمال زیاد این کلوب از شرکت بهنام پیشروی کیش بعد گرفته می‌شود. وزارت نفت امروز، نفت پایتخت کشور عزیزم..

ادامه مطلب

ذوب آهن، مسئله ثبت قرارداد قلعه‌نویی را حل کرد

به گزارش ایسنا و به نقل از کلوب ذوب آهن، امیر قلعه نویی که حدود یک ماه است هدایت تیم ذوب آهن اصفهان را برعهده گرفته، هنوز موفق به ثبت قراردادش در هیا..

ادامه مطلب

بازیگر فیلم تازه فرهادی از «سن سباستین» جایزه می‌گیرد

«ریکاردو دارین» بازیگر مشهور سینما، جایزه دستاورد سینمایی جشنواره «سن سباستین» اسپانیا را دریافت می‌کند. بازیگر فیلم تازه فرهادی از «سن سباستین» جایزه..

ادامه مطلب

نوزادان ٥٠ ميليوني در رحم‌هاي اجاره‌اي

امروزه به دليل گسترش زندگي ماشيني و تجمع انبوه امواج و جريانات مغاير با سلامتي عمومي در جامعه، ناباروري تبديل به يكي از مشكلاتي شده است است كه بيش از سه ..

ادامه مطلب

عربستان میزبان نشست سران گروه ۲۰ در سال ۲۰۲۰ خواهد بود

عربستان سعودی میزبانی سران نشست سران گروه ۲۰ را جهت سال ۲۰۲۰ عهده دار خواهد بود. عربستان میزبان نشست سران گروه ۲۰ در سال ۲۰۲۰ خواهد بود ..

ادامه مطلب

اعدام 2 مرد شیطان صفت در زندان

سحرگاه امروز حکم اعدام 2 مرد شیطان صفت در یکی از زندان های استان پایتخت کشور عزیزمان ایران اجرا شد.  اعدام 2 مرد شیطان صفت در زندان ..

ادامه مطلب

اگر ناچار شویم از گزینه نظامی استفاده می‌کنیم / آمریکا خطاب به کره‌شمالی

آمریکا اعلام کرد، اگر ناچار شود، از گزینه نظامی علیه کره‌شمالی استفاده خواهد کرد و همزمان کشورهایی را که به تجارت با پیونگ‌یانگ ادامه دهند، مجازات خ..

ادامه مطلب