نزدیک گرانادا سویا گرانادا لالیگا اسپانیا

نزدیک: گرانادا سویا گرانادا لالیگا اسپانیا

دلایل اخراج سرمربی الهلال عربستان مشخص شد

به گزارش ایسنا و به نقل از الریاض، رامون دیاز در یک فصل و نیمی که در الهلال مربیگری کرد توانست نتیجه های درخشانی با این تیم به دست آورد. این مربی آر..

ادامه مطلب

احتمالا سه‌شنبه طرح پرسش از مدیر جمهور کلید بخورد / مطهری

نایب مدیر دوم مجلس گفت: اگر تا سه شنبه آینده نمایندگان مصر به پرسش از مدیر جمهور باشند این طرح کلید خواهد خورد. مطهری: احتمالا سه شنبه طرح پرس..

ادامه مطلب

تیر خلاص بانک مرکزی به تولیدکنندگان/ احتمال منتفی شدن پرسش از رییس‌جمهور وجود د

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس اقدام بانک مرکزی جهت کنترل بازار ارز را غیرکارشناسی و تیر خلاصی به تولید کشور دانست و راجع به جلسه این کمیسیون جهت بررسی پرسش ..

ادامه مطلب

ترامپ به جای انتقاد از قوانین حمل سلاح از لزوم ارتقای «سلامت روانی» سخن گفت

رئیس‌جمهور آمریکا یک روز بعد از کشتار دبیرستان داگلاس، از اعتقاد راسخ دولتش به همکاری با مقامات ایالتی جهت ارتقای سلامت روانی سخن گفت و به منشأ مسئله یعنی حم..

ادامه مطلب

تصویب لایحه تحریم حماس در مجلس نمایندگان آمریکا

به گزارش ایسنا، به نوشته پایگاه الگماینر، جو ویلسون از جمهوری خواهان مجلس نمایندگان آمریکا راجع به این لایحه گفت: بسیار خشنودم که مجلس نمایندگان آمریکا ..

ادامه مطلب

تا هنگامی که عده ای غیرپاسخگو به همه چیز می تازند،کار پیش نمی رود ، انتقاد از مسابقه نهادهای اطلاعاتی کشور

روزنامه اطلاعات نوشت:آیا هنوز بعد از چهل سال تجربه و آزمون و خطا، هنوز کسانی می توانند ادعا کنند که یک گروه خاص با از بین بردن بقیه و «دیگری پنداریِ» اکثری..

ادامه مطلب

مجلس و دولت باید راجع به پرداخت یارانه به تفاهم برسند/ برخی کالاهای وارداتی بنجل است ، لاریجانی

رییس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از واردات بعضی از کالاهای بنجل، علیرغم نمونه باکیفیت‌تر تولید داخل، گفت: راجع به عنوان یارانه‌های نقدی اختلاف نظر بین دولت و مج ..

ادامه مطلب