نزدیک گرانادا سویا گرانادا لالیگا اسپانیا

نزدیک: گرانادا سویا گرانادا لالیگا اسپانیا

۱۷ ملوان ایرانی در سومالی آزاد شدند

سفیر کشور عزیزمان ایران در کنیا اعلام کرد: ۱۷ ملوان ایرانی که ماه‌های پیش به علت ورود غیرقانونی به سومالی بازداشت شده است بودند، طی مذاکرات فشرده با دولت ..

ادامه مطلب

خشک شدن فضای سبز اصفهان جبران کردنی نیست / شهردار اصفهان

شهردار اصفهان گفت: خشک شدن فضای سبز از جمله درختان چنار در اصفهان جبران کردنی نیست و جهت برطرف مسئله آب شرب باید راهکار دیگری به جز استفاده از چاه‌ه..

ادامه مطلب

نباید به اسم رقابت، تخریب کنیم / هاشمی

رییس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: نباید به اسم مسابقه به تخریب و تقابل دست زده و شکاف‌های موجود در جامعه را تعمیق کنیم.  ..

ادامه مطلب

پرونده «محمد حبیبی» به دادگاه رفت/ آزادی 15 نفر از معلمان با قرار کفالت ، وکیل یکی از معلمان بازداشتی

ابتدا ۱۶ نفر از این معلمان از جمله موکلم در وقت تجمع بازداشت شدند ولی بعد از حدود چند روز سایرین با قرار کفالت ۵۰ میلیون تومانی آزاد شدند وک..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران عامل هر درگیری در خاورمیانه است / ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا روز پنجشنبه با تکرار اتهامات علیه کشور عزیزمان ایران مدعی شد این کشور عامل هر درگیری در منطقه غرب آسیا است. ترامپ: کشور عزی..

ادامه مطلب

جزئیاتی از سرودهای تیم ملی فوتبال در جام جهانی از زبان سالار عقیلی

سالار عقیلی از شرح دو سرودی که جهت حضور تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی خوانده هست، گفت، یکی با مطلع «گل می‌دمد از خاک وطن در شب میدان، پرمی..

ادامه مطلب

ستاره استقلال پیشنهاد حضور در تیم امید را رد کرد

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از اینکه کادرفنی تازه تیم ملی امید معرفی شد و به احتمال زیاد زلاتکو کرانچار کار خودش را در این تیم شروع خواهد کرد، شنیده شد که ف..

ادامه مطلب

در جست‌وجوی «سوگند»

جست وجو جهت یافتن جسد دختربچه سه ساله ای که 4 اردیبهشت در رودخانه چم بشیر کرمانشاه غرق شد در حالی ادامه دارد که افکار عمومی سهل انگاری مسئولان را عامل فوت..

ادامه مطلب

هیجان دلار به پشت خط‌ها رفت

روز گذشته، قیمت دلار در معاملات پشت خطی کانالی رشد کرد و سکه تمام بهار آزادی به بالای یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان سرک کشید. در سومین روز هفته، به گفته فعا..

ادامه مطلب