نزدیک گرانادا سویا گرانادا لالیگا اسپانیا

نزدیک: گرانادا سویا گرانادا لالیگا اسپانیا

احتمالا سه‌شنبه طرح پرسش از مدیر جمهور کلید بخورد / مطهری

نایب مدیر دوم مجلس گفت: اگر تا سه شنبه آینده نمایندگان مصر به پرسش از مدیر جمهور باشند این طرح کلید خواهد خورد. مطهری: احتمالا سه شنبه طرح پرس..

ادامه مطلب

تیر خلاص بانک مرکزی به تولیدکنندگان/ احتمال منتفی شدن پرسش از رییس‌جمهور وجود د

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس اقدام بانک مرکزی جهت کنترل بازار ارز را غیرکارشناسی و تیر خلاصی به تولید کشور دانست و راجع به جلسه این کمیسیون جهت بررسی پرسش ..

ادامه مطلب

تا هنگامی که عده ای غیرپاسخگو به همه چیز می تازند،کار پیش نمی رود ، انتقاد از مسابقه نهادهای اطلاعاتی کشور

روزنامه اطلاعات نوشت:آیا هنوز بعد از چهل سال تجربه و آزمون و خطا، هنوز کسانی می توانند ادعا کنند که یک گروه خاص با از بین بردن بقیه و «دیگری پنداریِ» اکثری..

ادامه مطلب

مجلس و دولت باید راجع به پرداخت یارانه به تفاهم برسند/ برخی کالاهای وارداتی بنجل است ، لاریجانی

رییس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از واردات بعضی از کالاهای بنجل، علیرغم نمونه باکیفیت‌تر تولید داخل، گفت: راجع به عنوان یارانه‌های نقدی اختلاف نظر بین دولت و مج ..

ادامه مطلب

زیاد کردن عوارض خروج از کشور را از مقامات و کارکنان دولت شروع کنید / رحیمی

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که اگر قرار بر زیاد کردن عوارض خروج از کشور هست، باید این کار اول از همه از سفر مقامات و کارکنان دولت..

ادامه مطلب

کاریکاتور ، تصویر العمل احمدی‌نژاد به محکومیت 5هزار میلیاردی!

«احمدی نژاد، محکوم به جبران تخلف چهارهزار و 600 میلیارد تومانی شد» این خبر سوژه سعیدشعبانی در نیشخط شده است است. تصویر العمل احمدی نژاد به محکومیت 5هز..

ادامه مطلب

نشست یکسان لاریجانی، شورای نگهبان و رحمانی‌فضلی راجع به قانون انتخابات شوراها

عضو کمیسیون شوراهای مجلس از برگزاری نشست یکسان مدیر مجلس، وزیر کشور و مسئولان شورای نگهبان جهت بررسی قانون انتخابات شوراها خبر داد. نشست یکس..

ادامه مطلب

کنایه‎های سنگین نوه امام به صداوسیما ، اشک‎های سیدحسن خمینی روی آنتن تلویزیون

حجت الاسلام سیدحسن خمینی که جهت مراعات حال روزه‎داران حاضر در مراسم سالگرد ارتحال امام، علی رغم سال‎‎های گذشته در این مراسم صحبت نکرد، در واپسن ساعت ر..

ادامه مطلب

کدام وزرا با دولت روحانی خداحافظی خواهند کرد؟

مولاوردی معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور اعلام کرد احتمال معرفی 3 وزیر زن در کابینه دوازدهم وجود دارد.  کدام وزرا با دولت روحان..

ادامه مطلب

ناطق نوری از ریاست بازرسی دفتر رهبری استعفا کرد

یک منبع آگاه خبر استعفای حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری را از ریاست بازرسی دفتر رهبر معظم انقلاب تایید کرد و گفت که هنوز راجع به پذیرش این درخو..

ادامه مطلب