نزدیک گرانادا سویا گرانادا لالیگا اسپانیا

نزدیک: گرانادا سویا گرانادا لالیگا اسپانیا

پخش «کلاه قرمزی» در عید فطر

قسمت جدیدی از مجموعه «کلاه قرمزی» به مناسبت عید سعید فطر به روی آنتن شبکه دو سیما خواهد رفت. پخش «کلاه قرمزی» در عید فطر عبارات مهم : عروسک ..

ادامه مطلب

جزئیاتی از سرودهای تیم ملی فوتبال در جام جهانی از زبان سالار عقیلی

سالار عقیلی از شرح دو سرودی که جهت حضور تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی خوانده هست، گفت، یکی با مطلع «گل می‌دمد از خاک وطن در شب میدان، پرمی..

ادامه مطلب

سریال «شب عید» بزودی روی آنتن شبکه یک

به گزارش بانی فیلم، این سریال که در سکوت خبری تولید و تمام شد، پیش از این قرار بود که در نوروز پخش شود که به دلایلی پخش آن به تعویق افتاد. حال شنیده می..

ادامه مطلب

منزل سالمندان لوکیشن بعدی است ، ضبط «دستت را به من بده» ادامه دارد

عوامل سریال «دستت را به من بده» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور این روزها در لوکیشنی در خیابان قنبرزاده هستند و بعد از آن به یک منزل سالمندان می روند.&n..

ادامه مطلب

جایزه خاص هیات داوران جشنواره بلگراد به فیلم بدون تاریخ، بدون امضاء رسید

فیلم بدون تاریخ بدون امضا ساخته وحید جلیلوند در ادامه موفقیت‌های جهانی خود جایزه خاص هیات داوران جشنواره فیلم بلگراد را دریافت کرد. جایزه..

ادامه مطلب

فیلم‌های برتر قرن تا همین امروز

همه ساله فیلم های سینمایی فراوانی در سبک های گوناگون ساخته می شوند. فیلم هایی که انواع خوب ارزش در نهایت درک هر چه بهتر انسان از خود و دنیا پیرامونش را حاص..

ادامه مطلب

علی مصفا با چهار فیلم در کمین گروه تحریریه سایت نشست

علی مصفا امسال با چهار فیلم “حکایت دریا” به کارگردانی “بهمن فرمان آرا”، “درساژ” ساخته “پویا بادکوبه”، ..

ادامه مطلب

توهین به بازیگر پیشکسوت

سعید نورالهی گفت: یکی از بازیگران و صورت های معروف خطاب به من گفت ما جهت ورشوچی هم نقش درست می کردیم، تو که اندازه زنده یاد ورشوچی نیستی. یک سکانس می گذا..

ادامه مطلب

از جنس اصالت، به رنگ آگاهی ، درباره رویا نونهالی

استمرار فعالیت در زمینه بازیگری جهت زنان، چالشی بزرگ محسوب می شود. از آنجا که اوج رفتن سن، تاثیری انکار ناپذیر بر دیده شدن بازیگران زن دارد و نمی ..

ادامه مطلب

کشته شدن هملت به دست مکبث بر صحنه تئاتر

نمایش «هنگامه‌ای که هملت به دست جادوگران مکبث کشته شد» به کارگردانی مسعود طیبی به صحنه می رود. کشته شدن هملت به دست مکبث بر صحنه تئاتر ..

ادامه مطلب