نزدیک گرانادا سویا گرانادا لالیگا اسپانیا

نزدیک: گرانادا سویا گرانادا لالیگا اسپانیا

ستاره استقلال پیشنهاد حضور در تیم امید را رد کرد

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از اینکه کادرفنی تازه تیم ملی امید معرفی شد و به احتمال زیاد زلاتکو کرانچار کار خودش را در این تیم شروع خواهد کرد، شنیده شد که ف..

ادامه مطلب

دلایل اخراج سرمربی الهلال عربستان مشخص شد

به گزارش ایسنا و به نقل از الریاض، رامون دیاز در یک فصل و نیمی که در الهلال مربیگری کرد توانست نتیجه های درخشانی با این تیم به دست آورد. این مربی آر..

ادامه مطلب

مهاجم مد نظر استقلال نیامده رفتنی شد؟

به گزارش ایسنا، یازالده گومز مهاجم گینه ای – پرتغالی مد نظر استقلال ظاهرا آزمون های پزشکی را با موفقیت پشت سر نگذاشته و از طرفی به لحاظ فنی هم ..

ادامه مطلب

بروزترین رنکینگ باشگاهی دنیا اعلام شد

سایت کلاب‌ورلدرنکینگ، جدید‌ترین رنکینگ باشگاه‌های فوتبال دنیا و کشور عزیزمان ایران را منتشر کرد. بروزترین رنکینگ باشگاهی دنیا اعلام شد عبارات..

ادامه مطلب

جباری و رحمتی در آستانه اخراج از استقلال

به گزارش ایسنا، بعد از حضور مهدی رحمتی و مجتبی جباری در ساختمان کلوب استقلال، مشخص شد که این دو بازیکن با نظر منصوریان در آستانه جدایی از این تیم قرا..

ادامه مطلب

یک گام تا افزایش ، تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران از سد دیوار چین گذشت

تیم والیبال کشورمان در ادامه مسابقه های والیبال انتخابی قهرمانی دنیا با برتری مطلق از سد بلندقامتان چین گذشت تا یک گام به افزایش نزدیک شود. ..

ادامه مطلب

فیفا، فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران را ۱۰ هزار فرانک جریمه کرد

فیفا، فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران را ۱۰ هزار فرانک سوییس جریمه کرد. این جریمه جهت اتفاقات دیدار برابر ازبکستان علیه فوتبال کشور عزیزمان ایران اعما..

ادامه مطلب

وزارت نفت امروز، نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران را بعد می‌گیرد

عضو کمیته انتقال کلوب نفت می‌گوید به احتمال زیاد این کلوب از شرکت بهنام پیشروی کیش بعد گرفته می‌شود. وزارت نفت امروز، نفت پایتخت کشور عزیزم..

ادامه مطلب

ذوب آهن، مسئله ثبت قرارداد قلعه‌نویی را حل کرد

به گزارش ایسنا و به نقل از کلوب ذوب آهن، امیر قلعه نویی که حدود یک ماه است هدایت تیم ذوب آهن اصفهان را برعهده گرفته، هنوز موفق به ثبت قراردادش در هیا..

ادامه مطلب

عکس + پاسخ اینستاگرامی الهه منصوریان به علی دایی

خواهران منصوریان که همگی قهرمانان ووشوی آسیا و دنیا هستند با حضور در برنامه ماه عسل از مشکل های زندگی خود گفتند که این برنامه بسیار مورد توجه قرار داده..

ادامه مطلب